Özgü Kaya’nın Saç Rengi Nedir?

Özgü Kaya saç rengi ve Özgü Kaya saç modelleri hakkında geniş bilgi vereceğiz. İlk olarak Özgü Kaya kimdir bunun hakkında kısa bahsedelim daha sonra merak ettiğiniz saçları hakkında detaylı konuşacağız. Alt başlıklar hakkında yazımızın tüm detaylarına geçelim.

 

Özgü Kaya Kimdir?

 

Son günlerde birbirine bağlı 3 kız kardeş dizisi ile ününe ün kattı. Üç Kız Kardeşi çok sevilerek izlenilmesi Özgü Kaya’nın şöhretini arttırdı. 5 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı ve şuanda 27 yaşında. Kanal D ekranlarında her hafta sevilerek izlenen dizi de Türkan isimli rolü canlandırmaktadır. 1.67 boyunda ve 54 kg’dır. Estetik operasyonlarda geçirmiştir. Burun ve yüz yapısında estetik operasyonlar vardır.

Efekan Kaya isimli kardeşi vardır. Annesinin adı Ümmü Kayadır babasını adı ise Ercan Kaya’dır. Mehmetçik Kut’ül Amare, Kimse Bilmez, Ex Aşkım gibi dizilerde rol almıştır. Kendisi evli değildir sevgilisinin adı ise Burak Serdar Şanal’dır. Yağmur Tanrısevsin’e ve Türkan Şoray’a çok fazla benzerliğinin olduğu söylenmektedir.

Özgü Kaya’nın Twitter adresi: https://twitter.com/ozguukaya

Özgü Kaya Saç Rengi

 

Çok tatlı ve çekici bir görünümü vardır bundan en önemli paylardan biri de kuşkusuz saçlarıdır. Saçların rengi, görünümü, kesimi kesinlikle çok kusursuz. Özgü Kaya’nın gerçekte saç rengi kahverengidir. Kendisi de doğal saç renginden kopmayarak kahve tonlarında saç boyaları kullanmaktadır. Kullandığı saç boyaları koyu kahve, ışıltı kahve, koyu kumral, yoğun kahvedir. Şimdilerde ise kullandığı renk ışıltılı kahvedir.

 

Özgü Kaya Yeni Saç Rengi

 

Genellikle koyu saç rengi tercih ediyor ve bu da cilt yapısına çok yakışıyor. Genellikle kahve saç boyaları ve arada kumral saç boyaları tercih ediyor. Kahve rengi saç rengi kullanırken şimdiler de ışıltılı koyu kahve saç rengi kullanmaktadır. Işıltılarla beraber çok hoş duran bir kahve saç rengidir. Sizler de bu saç renginden esinlenebilirsiniz.

İnceleyin: Kahve Saç Renkleri ve Tonları

 

Özgü Kaya’nın Saç Rengi Numarası Nedir?

 

Saç rengi numaralarını paylaşalım ve bu numaralardan alıp kolayca evde güzel yıldızın saç rengine ulaşabilirsiniz. Kaliteli saç boyaları kullanmanızı öneriyoruz bu noktada.

Nevaton 3.0 koyu kahve saç boyası

Koleston 3/0 koyu kahve saç boyası

Garnier color naturals 3 koyu kahve saç boyası

Loreal Excellence 4 kahve saç boyası

Colour Specialist 4.0 doğal koyu kahve saç boyası

Maxx Deluxe 7.7 ışıltılı kahve tüp boya

Koleston 7.77 ışıltılı kahve 

Özgü Kaya’nın Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Saç rengini elde etmeniz için video paylaşımı yapıyoruz. Uzun uzadıya anlatıldığında tam olarak anlaşılmayabiliyor bundan dolayı da aşağıdaki videoyu izleyerek ünlü oyuncunun saç rengine ulaşabilirsiniz.

 

Özgü Kaya Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Sempatik oyuncunun saç rengini beğenen herkesin yaptırabileceği anlamı çıkmamalı çünkü ten rengine de bu saç rengi uyum sağlamalıdır. Kahve tonu tüm ciltlere uyum sağlar ve kullanılabilir. Koyu kahve saç rengi esmer ve buğday tenlilere yakışır. Özgü Kaya’nın kullandığı saç rengi de daha çok koyu kahvedir. Koyu kahve saç rengi beyaz tenlilere çok yakışmaz.

 

Özgü Kaya Saç Modeli

 

Saç modelleri de kesinlikle bir başka. Dizideki saç modelleri de oldukça dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Bakımlı saçları, harika saç rengini saç modeli ile tamamlayarak etkili bir görünüm sağlıyor. Saç boyu genellikle uzun ve kısa saç kullanmıyor. Saçlarını genelde açarak düz, dalgalı, ıslak şeklinde kullanıyor. Sempatik yıldızı zaman zaman at kuyruğu, örgülü saç modeli, topuz ile de görsek bunları çok sık tercih etmiyor. Kullandığı saç modelleri ise şu şekildedir;

  • Dalgalı uzun saç modeli
  • Uzun düz saç modeli
  • Örgülü saç modeli
  • Ortadan ayrık düz saç modeli
  • At kuyruğu saç modeli
  • Kıvırcık saç modeli
  • Aksesuarlı saç modelleri
  • Dağınık uzun saç stili