Hiçbir Zaman Modası Geçmeyen Trendler

Hepimizin bildiği gibi zaman çok çabuk geçmektedir. Geçen zamanla birlikte de bazı değişimler kaçınılmaz olur. Bu değişimlerden biri de trendler oluyor ve eski trendler yerini yeni trendlere bırakıyor. Fakat bazı parçalar var ki hiçbir zaman popülerliklerini yitirmezler. Hangi dönemde olursak olalım bu parçaları, trendleri etrafımızda görmeye devam ederiz. Bu durumdan da asla sıkılmayız. Modası geçmeyen trendler sayesinde her dönem şıklığımıza şıklık katıyoruz. Biz de bundan dolayı, modası asla geçmeyen bu trendleri ve parçaları sizler için bir araya getirdik. Bakalım modası asla geçmeyen trendler nelermiş?

1.Kotlar Pantolonlar

Hemen her dönem sokak modasında görmeye alıştığımız bir parçayla, yani kotlarla başlıyoruz. Günümüzde herkesin dolabında yer verdiği kotlar modelleri değişse bile popülerliğinden asla bir şey kaybetmiyor. Yırtık, mom jeans, İspanyol paça gibi değişik modeller zaman zaman trend olsa da genel anlamıyla kotlar her dönemin modası olarak karşımıza çıkıyor.

kot-pantolon

2.Kot Ceketler

Kot ceketler de kot pantolonlar gibi uzun zamandır hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Aynı kot pantolonlar gibi kot ceketler de hemen herkesin dolabında bulunmakta. Bu da modasının asla geçmediğinin bir kanıtı gibi. 90’lı yıllarda oldukça popüler olan kot ceketler aradan geçen zamana rağmen hala popüler durumda. Günümüzdeki modelleri her ne kadar 90’lara göre farklı da olsa hala trend listelerinin vazgeçilmezi.

bayan-kot-ceket

3.Beyaz Gömlekler

Modası asla geçmeyen bir diğer parça ise beyaz gömleklerdir. Özellikle ofiste çalışan kadınların vazgeçilmezi ve adeta kurtarıcısı gibidir. Toplantılarda ve görüşmelerde sıklıkla tercih edilen beyaz gömlekler de hemen her dönemin trendleri arasında kendine önemli bir yer ediniyor.

beyaz-gomlek

4.Trençkotlar

Trençkotlar da modası geçmeyen parçalardan biri olmasına rağmen her sezon giyememekte olduğumuz da bir gerçek. Fakat trençkotlar hem kolay kombinler sunduğu için hem de spor ve klasik parçalarla kombinlenebildiği için hemen her sene mutlaka popüler durumda.

trenckot

5.Siyah Ceketler-Pantolonlar

Siyah ceketler ve pantolonlar da her dönem trend olmayı başarabilen parçalar arasında bulunmakta. Hem spor kombinlerde hem de klasik kombinlerde sıkça karşımıza çıkan bu parçalar hemen her kadının dolabında mutlaka bulunuyor.

6.Kalem Etekler

Kalem etekler de her dönemin vazgeçilmez parçalarından biridir. Kalem etekler zayıf göstermesi ve giyen her kadına ayrı bir çekicilik katmasından dolayı hemen her dönem popülerliğini korumayı biliyor.

kalem-etek

7.Kırmızı Rujlar-Ojeler

Her dönemin trendlerinden bahsederken kırmızı ojelerden ve rujlardan bahsetmemek olmaz elbette. Kırmızı rujlar ve ojeler her kadının makyaj çantasında her dönem kendilerine yer buluyorlar.

kirmizi-ruj-oje

Londra 2023 İlkbahar Yaz Modası ve Kombinleri