Nakışlı Kot Trendi 2023

İşlemeli Kot Pantolon Modası

Bildiğiniz gibi kot pantolonlar  zamansız klasikler gibidir ve asla stilden çıkmazlar. Bu kotların çok fazla çeşidi vardır: İnce kotlar, skinny tarzı, düşük bel, yırtık kot ve bazı nakışlar bulunabilir. Bahar ve yaz aylarının popülaritesi işlemeli kot pantolon modası ile çerçevelenir. Gerçekten çok tercih edilmeye başladı. Klasik sevmeyen bayanların çıkış kapısı oldu. Onun için alışverişe çıktığınızda bu noktaları göz önünde bulundurarak kendinize işlemeli kot alabilirsiniz.

Modacılar, nakışlı kot trendi 2023 olmazsa olmazlarından olarak değerlendirmeye başladılar. Nakışlarda neler var dersek çiçekler ön planda. Kotlara baktığımızda en yaygın nakışlar çiçekler. Tasarımcılar herkesin beğenişe sunacak başka işlemeli desenleri de sunmuşlar. Nakış desenli kotun her türlü mevcut. İstediğiniz türü işleme olarak bulabileceksiniz. Son yıllarda yırtık kot çok trend idi. Yırtık kotu da bu işlemelerle birleştirerek çok yönlü kullanım sağlamışlar. Nakışlı kot trendinin keyfini çıkarın. Örnek önerilere detaylı bir göz atalım.

Hiçbir Zaman Modası Geçmeyen Trendler

Nakışlı Kot Pantolon Önerileri

 

1.Sade İşlemeli Kot

Nakışlı kot trendi 2017-2018 (1)

2.Çiçek Desenli Trend

Nakışlı kot trendi 2017-2018 (2)

3.Gül Nakışlı Kot Pantolon 2023

nakışlı kot pantolonlar (2)

4.Yan ve Üstten Nakışlar 2023

İşlemeli kot pantolonlar (1)

Nakışlı desenler her türlü kot üzerine eklenebilir. Örneğin tümüyle siyah bir kıyafeti daha az sıkıcı hale getirmek için bazı işlemeler siyah pantolonlara eklenebilir.

5.Siyah Kot Sevenler İçin

Nakışlı kot trendi (2)

6.Çok Şık Mükemmel Bir Öneri

Nakışlı kot trendi (3)

7.Simetrik Nakışlı Kot Trendi

Nakışlı kot trendi (1)

Nakışlı kotlar her yerde bulunabilir, ancak eşsiz sadece bana ait olsun diyorsanız kendinizde yapabilirsiniz. Bazı eski düz  kot pantolonlarınıza dikiş nakış yamalarını ekleyip kumaş tutkalı ile yapıştırabilirsiniz. Aynı işlem kot ceket üzerinde de yapılabilir.

8.Yırtık Kotta Nakışlar 2023

nakışlı kot pantolonlar (3)

9.Eşsiz Bir Öneri

Nakışlı kot trendi 2017-2018 (3)

10.Genç Kızlar İçin

İşlemeli kot

Diğer kot türleri gibi bu kot stili de her şeyle kullanılabilir. Düz ve desenli üstlerle harika görünebilirsiniz.  Örneğin, çiçek işlemeli bir kotla flora bluzu kombinleyebilirsiniz.

11.Farklı ve Tatlı Fikir

İşlemeli kot pantolonlar (2)

12.Beğenilecek Tarz Bir Stil

İşlemeli kot

Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

Öyleyse, yukarıdaki önerilerden en çok hangisini sevdiniz? Lütfen yorumlarınızı bize aşağıdaki yorum kısmından belirtin. Bu yıl ve gelecek yıl kendinize işlemeli kot alacağınıza emin olmalısınız. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz  en son moda ve güzellik  trendlerine ayak uydurabilmek için kombinvetrend.com adresimizi sürekli takip etmeyi unutmayın.